HAKKIMIZDA

Sektörde 20 yıllık İş ve Ar-Ge tecrübemizle Gist Reklam Pazarlama Tic.Ltd.Şti ile sizlere yenilikçi, hızlı, kaliteli ve verimli çözümler oluşturmayı amaç edinmiştir. Her geçen gün sektörün ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda farklı materyallerin kombinasyonu ile yeni ürünler geliştirmektedir. Bünyesinde bulunan tasarım ekibi ile geliştirilen prototip ürünleri uygun maliyet sınırları içerisinde müşterilerine sunmaktadır. Yurtdışı ve yurtiçi müşteri taleplerini üst seviyede kalite ve hızda yerine getirmektedir. Standart ürünlerin yanında müşteri taleplerine bağlı olarak özel projeler de geliştirmektedir. Uzman ekibimiz , ileri teknoloji makine parkımız ve üretim sırasında oluşabilecek sıkıntılara hızlı çözümler üretebilecek destek ekiplerimiz ile kaliteden ödün vermeden üretim gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz görsel iletişimin yoğun olarak kullanıldığı; Devlet Kurumları, Banka, AVM, İş Merkezi, Plaza, Hava Alanı, Oto Galeri, Otel, Tatil Köyü, Üniversite, Okul, Hastahane, Sinema Salonu, Tekstil Mağazaları, Toplu Taşıma Araçları, Zincir Market Şubeleri ve Yiyecek-İçecek Hizmeti veren işletmelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Hızlı gelişen Display sektöründe müşterilerimizden gelen talep ve ihtiyaçlara cevap vermek, Ar-Ge yapımız ile özel projelerde esnek ve yaratıcı çözümler geliştirmek önceliğimiz olup, üretim kapasitemizi gün geçtikçe daha efektif ve verimli hale getirip potansiyel pazarlarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek görevimizdir.

İŞLERİMİZDEN ÖRNEKLER

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli ve zamanında hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Kalitenin tüketici açısından en büyük değer olduğu gerçeği bilinciyle, kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda şirketimiz kendisine düşen görevi ve misyonu üstün çaba ve gayretiyle yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla satış öncesi ve sonrası mutlu müşteri profili şirketimizin en büyük misyonudur.